Kōwhiria tō whenua, rohe rānei.

Ko te whakaahua he tohu.
Tirohia nga taipitopito mo nga taipitopito hua.

BXA3-12D05

Kaihanga Tau Wae:
BXA3-12D05
Kaihanga / Waitohu
ARTESYN
Tuhinga o mua:
IGBT Modules
Ngā Rauemi:
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga:
RoHS Compliant
Waehere Stock:
Te taketake hou, 5269 pcs Stock Available.
Tauira ECAD:
Tuhinga mai i:
Hong Kong
Te Ara Tuhi:
DHL/Fedex/TNT/UPS

Uiui Ipurangi

Tēnā koa whakakīia ngā wāhanga katoa e hiahiatia ana ki ō mōhiohio whakapā.Pāwhiritia "TUKUA TONO" ā, ka whakapā atu mātou ki a koe ākuanei mā te īmēra.Rānei īmēra mai ki a mātou: Info@IC-Components.com
Tau Wae
Kaihanga
Whakaritea te Raunaha
Utu Target(USD)
Ingoa Kamupene
Ingoa Whakapā
Ī-mēra
Waea
Pūrongo
Tomo koa tirohia te Waehere Manatoko me te panui "Tukuna"
Tau Wae BXA3-12D05
Kaihanga / Waitohu ARTESYN
Te Rauemi Rawa 5269 pcs Stock
Kāwai Hua Rawehake Utu > Nga Transistors - IGBT - Modules
Whakaahuatanga IGBT Modules
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga: RoHS Compliant
Ngā Rauemi AQA AQ0Q RFQ BXA3-12D05 Taipitopito PDF mo en.pdf
Tuhinga New Stock Original
Te tiwhikete 100% Mahi Mahinga
Waahi Tae 2-3days i muri i te utu.
Te utu Kaari nama / PayPal / Telegraphic Whakawhiti (T / T) / Western Union
Hokona e DHL / Fedex / UPS / TNT
Tauranga HongKong
Email Email RFQ Info@IC-Components.com

Tākai & ESD

Ka whakamahia te tākai ārai-hiko paerewa-ahumahi mō ngā wāhanga hiko. Ko ngā rauemi ārai-pateko, māramarama hoki e āhei ai te tautuhi māmā i ngā IC me ngā huinga PCB.
Ko te hanganga o te tākai e whakarato ana i te whakamarumaru hiko pateko i runga i ngā mātāpono o te whare herehere Faraday. Ka āwhina tēnei ki te tiaki i ngā wāhanga tairongo i te tukunga hiko pateko i te wā e whakahaerehia ana, e kawea ana hoki.


Ka tākaihia ngā hua katoa ki roto i te tākai ārai-pateko haumaru ESD. Kei ngā tapanga o waho te nama wāhanga, te waitohu, me te rahinga mō te tautuhi mārama. Ka tirotirohia ngā taonga i mua i te tuku kia mātua tika te āhua me te tūturu.

Ka tiakina te whakamarumaru ESD puta noa i te tākai, te whakahaere, me te kawe ā-ao. Ka whakarato te tākai haumaru i te hiri pono me te ātete i te wā whakawhiti. Ka tāpirihia he rauemi whakangohengohe anō mēnā e hiahiatia ana hei tiaki i ngā wāhanga tairongo.

Mana Kounga (QC)(Whakamātautau Wāhanga nā IC Components)Pūtāhui Kounga

Ka taea e mātou te tuku ratonga tuku tere puta noa i te ao, pērā i DHL, FedEx, TNT, UPS, me ētahi atu kaituku mō te tukunga.

Tukunga ā-Ao mā DHL/FedEx/TNT/UPS

Utu Tukunga e hāngai ana ki DHL/FedEx
1). Ka taea e koe te tuku mai i tō pūkete tuku tere mō te tukunga. Mēnā kāore āu pūkete tuku tere, ka taea e mātou te tuku i tā mātou pūkete i mua.
2). Whakamahia tā mātou pūkete mō te tukunga, Ngā utu tukunga (Tohutoro ki DHL/FedEx, he rerekē te utu i ia whenua.)
Ngā utu tukunga: (Tohutoro ki DHL me FedEx)
Taumaha(KG): 0.00kg-1.00kg Utu(USD$) : USD$60.00
Taumaha(KG): 1.00kg-2.00kg Utu(USD$) : USD$80.00
* Ko te utu he tohutoro ki DHL/FedEx. Mō ngā utu taipitopito, tēnā whakapā mai. He rerekē ngā utu tuku tere i ia whenua.



Ka whakaae mātou ki ngā tikanga utu e whai ake nei: Whakawhiti Waea (T/T), Kāri Nama, PayPal me Western Union.

PayPal:

Mōhiohio Pēke PayPal:
Ingoa Kamupene : IC COMPONENTS LTD
ID PayPal: Info@IC-Components.com

WHAKAWHITI PĒKE (Whakawhiti Waea)

Utu mō ngā Whakawhiti Waea:
Ingoa Kamupene : IC COMPONENTS LTD Nama Pūkete Kaiwhiwhi : 549-100669-701
Ingoa Pēke Kaiwhiwhi : Bank of Communications (Hong Kong) Ltd Waehere Pēke Kaiwhiwhi : 382 (mō te utu ā-rohe)
SWIFT Pēke Kaiwhiwhi : COMMHKHK
Wāhitau Pēke Kaiwhiwhi : Tsuen Wan Market Street Branch 53 Market Street, Tsuen Wan N.T., Hong Kong

Mō ngā pātai, ngā uiuinga rānei, tēnā whakapā mai ki a mātou Īmēra: Info@IC-Components.com


BXA3-12D05 Taipitopito Hua:

Ko te ARTESYN BXA3-12D05 he wiringa IGBT (Insulated Gate Bipolar Transistor) teitei, i hangaia hei whakamahi i te hiko hiko pakeke. Ko tēnei taputapu semiconductor kore-ringaringa me te paerewa RoHS e whakaatu ana i tētahi otinga pūmau mō te huringa hiko kaha me ngā pūnaha whakahaere kaha.

Hei wiringa IGBT, ka tohaina e te BXA3-12D05 ngā āhei whakawhiti hiko pai, e pai ana mō ngā mahi wahie taumaha me ngā taiao miihini hiko. Ko te hoahoa o tēnei wiringa e aro ana ki ngā wero nui i te whakahaere hiko, pēnei i te huringa kaha ngāhanga, te mahi pāhihi teitei, me te rahi iti o te whakamaharatanga.

Ko ngā āhuatanga matua o tēnei wiringa ko te pūnaha whakamahinga mō te kāraka āhua, e taea ai te whakahaere wera pai me te pumau i ngā āhuatanga whaimana. Kua hoahoa te taputapu hei whakamana i ngā āhuatanga whakawhiti, nō reira he pai mō ngā tono pēnei i ngā tarautanga motokā, ngā pūnaha pūngao whakahou, ngā kaiwhakarato hiko hākinakina, me ngā whatu hiko kaha.

Ko te hanga kore-manuāhe me te pātea-rua-rokiroki e whakarite ana kia hāngai ki te taiao me ngā paerewa hanga hiko hou, e whakaatu ana i te ū o ARTESYN ki ngā rongoā hangarau toitū. Ko tōna wiringa IGBT kaha he whakaū pai i te here i ngā taumahatanga mōkete, me ngā pāpāho taiao hoki.

Ahakoa kāore i whakaatu ngā āputa hiko taipitopito i roto i ngā paearu kua whakarārangitia, e kīa ana ko te BXA3-12D05 he wāhanga semiconductor whakamahia mō ngā tono hiko kaha uaua.

Mēnā e kimi ana ngā kaiwhakaahurumahi i ngā tauira rite, he mea pai ki te rapu i te rārangi katoa o ngā hua a ARTESYN, kāore hoki e wareware i te whakataurite i ngā paerewa me ngā wiringa IGBT ōrite ā ngā kaihanga pēnei i a Infineon, ON Semiconductor, rānei Mitsubishi Electric, e hanga ana i ngā otinga semiconductor kaha pērā.

Ko ngā wāhi tono pea he wāhanga o ngā pūnaha aunoa ahumahi, ngā pūnaha whakahaere motokā, ngā pūnaha hiko korekore, ngā kaiwhakawhitinga rā, ngā hiko hiko waka hiko, me ngā papatipu whakawhitinga hiko kaha.

BXA3-12D05 Ngā āhuatanga hangarau matua

Ko ngā Āhuatanga Matatau Matua o BXA3-12D05 ko te uara tauira o te kaihanga: BXA3-12D05, ko te kaihanga: ARTESYN, me ngā wāhanga kākahu: IGBT Modules. He nui ngā āhuatanga motuhake o tēnei hua, pērā i te kaha o te hangarau IGBT mō ngā tono rongoā ā-rahirahi, ā-motore, me ngā pūnaha pūngao whakahou anō. E pai ana mō ngā tono uaua, ā, he hōu te hanganga me te whakamahinga pai hoki i ngā taiao kaha kī atu hoki.

BXA3-12D05 Rahi uta

Ko te momo: Transistors - IGBTs - Modules, ko te rauemi: Semiconductor, ko te rahi: Rahi paerewa mō te IGBT, ā, kei roto i te pepa raraunga ngā mōhiohio taipitopito mō ngā whakaritenga o ngā turi, pērā i te Hononga Ngaohiko me ngā Āhuatanga Wāariki, kua whakakorikori mō te whakawhāiti i te wera. Nā reira he tino whaihua mō te whakamāmā i te mahana me te whakaiti i te kore whaihua o te hiko, hei painga mō tō pūnaha.

BXA3-12D05 Taupānga

Ko te hua ARTESYN BXA3-12D05, e noho ana i raro i ngā hua rorohiko pākahau, e tino hangaia mō ngā whakamahinga whakahaere mana, whakahaere motopa, me ngā otinga pūngao whakahou anō. He hanganga kaha, he hōu hoki, nō reira he tino pai mō ngā tono ahumahi taumaha, pērā i ngā rāngai kaha, nui hoki te tūkanga, hei whakaae i ngā hiahia hua kaingākau o ngā whare me ngā umanga rahi.

BXA3-12D05 Ngā waahanga whaihua

Ko te IGBT Module ARTESYN BXA3-12D05 e āhei ana ki te whakawhiti tere, he whakaiti i te ngaro o te kaha i ngā wa o te whakahaere me te whakapai ake i te mana o te pūnaha. He pai mō te manawanui ki te hāteare teitei me te hiko iti, ā, he paerewa ā-iwi hoki tōna hanga me te korekaihoko tarukē. He rauemi koremate, he rangatiratanga RoHS hoki, nō reira e mau ana hoki ki ngā herenga taiao, e whakarite ana kia noho ōkawa, haumaru hoki mō te katoa me te taiao.

BXA3-12D05 Ngā āhuatanga kounga me te haumaru

Ko tēnei module IGBT i hangaia i runga i te nuinga o te whakahaere tika, hei whakatau i ngā paerewa o te kounga me te haumaru. Kei raro i ngā tātari uaua te hua, kia mau ai te manawanui me te whakahaere tika i ngā āhuatanga rereke. Ko te āhua korekaitaka o te hua, me te uara RoHS, e whakatairanga ana i ngā herenga o te ao me ngā kawenata taiao, kia noho haumaru mō te hunga kaiwhakamahi me te taiao hoki.

BXA3-12D05 Taurite

Ko te module BXA3-12D05 nō ARTESYN he pai mō te whakamahi me ngā kaiarahi kuare me ngā pūpare wera whānui, nō reira he māmā te whakaurunga me te whakakotahi ki ngā pūnaha o mua. E tautoko ana tēnei i te whakakotahitanga ngawari, kāore hoki e hiahiatia ana ngā whakarerekētanga nui ā te hanga me ngā hangarau, kia pai ai te whakamahi me ngā pūnaha o ngā wā o mua.

BXA3-12D05 Kōnae PDF raraunga matua

Mō ngā raraunga hangarau tino pērā i ngā kiko katoa me ngā tātaritanga taipitopito, kua ūhia te kāwai i runga i te paetukutuku a ngā kiritaki kia tango i te pepa raraunga whaimana rawa. He rauemi hōu, whakamā i ngā mōhiohio katoa hei āwhina i āu whakawārangi mō ngā pākahau kinowhī, kia mōhio ai koe ki ngā kōwhiringa tika mō tō hiahia.

Tohonga kounga

Ko IC-Components he kaihautū kounga mō ngā hua ARTESYN, tae atu ki te BXA3-12D05 IGBT Module e rapu ana koe. E āhua whai mana rānei, e tukuna ana ki te kounga me te pono; ā, ko tā mātou whāinga ko te whakarite i te ratonga pai me te utu whai hua. Tirohia tō matou paetukutuku mō ngā ratonga ngawari, me te tiki utu mō ngā tono, kia whakauru ai koe i ngā hua paetahi o ngā IGBT kua whakatūpato, nō tētahi puna pono, e taea ana te whakawhirinaki.

Nga arotake o mua

Waiho te korero
Kia ora, kaore ano koe kia uru atu, tena koa takiuru
Takiuru Kaiwhakamahi

Wareware Kupuhipa?

Kaore ano he putea? Rēhita Na

He tohutohu
Korerotia te ture
Ka huna to imeera
Whakaotia koa nga mara e hiahiatia ana (tohu me te *)
Kōraira
5.0

Akene Ka Hiahia Koe:


BXA3-12D05

ARTESYN

IGBT Modules

I roto i te Stock: 5269

SUBMIT RFQ