Kōwhiria tō whenua, rohe rānei.

Ko te whakaahua he tohu.
Tirohia nga taipitopito mo nga taipitopito hua.

BXB75-24S05FHL

Kaihanga Tau Wae:
BXB75-24S05FHL
Kaihanga / Waitohu
ARTESYN
Tuhinga o mua:
IGBT Modules
Ngā Rauemi:
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga:
RoHS Compliant
Waehere Stock:
Te taketake hou, 5118 pcs Stock Available.
Tauira ECAD:
Tuhinga mai i:
Hong Kong
Te Ara Tuhi:
DHL/Fedex/TNT/UPS

Uiui Ipurangi

Tēnā koa whakakīia ngā wāhanga katoa e hiahiatia ana ki ō mōhiohio whakapā.Pāwhiritia "TUKUA TONO" ā, ka whakapā atu mātou ki a koe ākuanei mā te īmēra.Rānei īmēra mai ki a mātou: Info@IC-Components.com
Tau Wae
Kaihanga
Whakaritea te Raunaha
Utu Target(USD)
Ingoa Kamupene
Ingoa Whakapā
Ī-mēra
Waea
Pūrongo
Tomo koa tirohia te Waehere Manatoko me te panui "Tukuna"
Tau Wae BXB75-24S05FHL
Kaihanga / Waitohu ARTESYN
Te Rauemi Rawa 5118 pcs Stock
Kāwai Hua Rawehake Utu > Nga Transistors - IGBT - Modules
Whakaahuatanga IGBT Modules
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga: RoHS Compliant
Ngā Rauemi AQA AQ0Q RFQ BXB75-24S05FHL Taipitopito PDF mo en.pdf
Tuhinga New Stock Original
Te tiwhikete 100% Mahi Mahinga
Waahi Tae 2-3days i muri i te utu.
Te utu Kaari nama / PayPal / Telegraphic Whakawhiti (T / T) / Western Union
Hokona e DHL / Fedex / UPS / TNT
Tauranga HongKong
Email Email RFQ Info@IC-Components.com

Tākai & ESD

Ka whakamahia te tākai ārai-hiko paerewa-ahumahi mō ngā wāhanga hiko. Ko ngā rauemi ārai-pateko, māramarama hoki e āhei ai te tautuhi māmā i ngā IC me ngā huinga PCB.
Ko te hanganga o te tākai e whakarato ana i te whakamarumaru hiko pateko i runga i ngā mātāpono o te whare herehere Faraday. Ka āwhina tēnei ki te tiaki i ngā wāhanga tairongo i te tukunga hiko pateko i te wā e whakahaerehia ana, e kawea ana hoki.


Ka tākaihia ngā hua katoa ki roto i te tākai ārai-pateko haumaru ESD. Kei ngā tapanga o waho te nama wāhanga, te waitohu, me te rahinga mō te tautuhi mārama. Ka tirotirohia ngā taonga i mua i te tuku kia mātua tika te āhua me te tūturu.

Ka tiakina te whakamarumaru ESD puta noa i te tākai, te whakahaere, me te kawe ā-ao. Ka whakarato te tākai haumaru i te hiri pono me te ātete i te wā whakawhiti. Ka tāpirihia he rauemi whakangohengohe anō mēnā e hiahiatia ana hei tiaki i ngā wāhanga tairongo.

Mana Kounga (QC)(Whakamātautau Wāhanga nā IC Components)Pūtāhui Kounga

Ka taea e mātou te tuku ratonga tuku tere puta noa i te ao, pērā i DHL, FedEx, TNT, UPS, me ētahi atu kaituku mō te tukunga.

Tukunga ā-Ao mā DHL/FedEx/TNT/UPS

Utu Tukunga e hāngai ana ki DHL/FedEx
1). Ka taea e koe te tuku mai i tō pūkete tuku tere mō te tukunga. Mēnā kāore āu pūkete tuku tere, ka taea e mātou te tuku i tā mātou pūkete i mua.
2). Whakamahia tā mātou pūkete mō te tukunga, Ngā utu tukunga (Tohutoro ki DHL/FedEx, he rerekē te utu i ia whenua.)
Ngā utu tukunga: (Tohutoro ki DHL me FedEx)
Taumaha(KG): 0.00kg-1.00kg Utu(USD$) : USD$60.00
Taumaha(KG): 1.00kg-2.00kg Utu(USD$) : USD$80.00
* Ko te utu he tohutoro ki DHL/FedEx. Mō ngā utu taipitopito, tēnā whakapā mai. He rerekē ngā utu tuku tere i ia whenua.



Ka whakaae mātou ki ngā tikanga utu e whai ake nei: Whakawhiti Waea (T/T), Kāri Nama, PayPal me Western Union.

PayPal:

Mōhiohio Pēke PayPal:
Ingoa Kamupene : IC COMPONENTS LTD
ID PayPal: Info@IC-Components.com

WHAKAWHITI PĒKE (Whakawhiti Waea)

Utu mō ngā Whakawhiti Waea:
Ingoa Kamupene : IC COMPONENTS LTD Nama Pūkete Kaiwhiwhi : 549-100669-701
Ingoa Pēke Kaiwhiwhi : Bank of Communications (Hong Kong) Ltd Waehere Pēke Kaiwhiwhi : 382 (mō te utu ā-rohe)
SWIFT Pēke Kaiwhiwhi : COMMHKHK
Wāhitau Pēke Kaiwhiwhi : Tsuen Wan Market Street Branch 53 Market Street, Tsuen Wan N.T., Hong Kong

Mō ngā pātai, ngā uiuinga rānei, tēnā whakapā mai ki a mātou Īmēra: Info@IC-Components.com


BXB75-24S05FHL Taipitopito Hua:

Ko te ARTESYN BXB75-24S05FHL he hua semikāri kei te whakatuwhera i te kāwai maatau IGBT-Transistor-Module. Kāore he rauemi kirīmi, he taurite hoki ki te Paerewa RoHS, he tauira IGBT whai here i runga i te hoahoa hei whakatau i ngā wero o te whakawhiti mana me te whakahaere kaupapa.

Ko tēnei rāpoi IGBT he kāhua here paku hei tiaki i ngā wāhanga o roto, e whakamana ana i te whakatutuki pono ahakoa i ngā taiao kaha. Me tōna kaha ki te whakahaere mana nui, he pai tēnei mō ngā tono rangi pūngao huri noa, pērā i ngā whitiki miihini, ngā inverter, ngā pūngao korekore (UPS), me ngā pūnaha pūngao whakahou.

Ko ngā taunakitanga matua o te BXB75-24S05FHL ko te mana haere tonu 75 Amps, te uara pikinga nui 1200V, me te auā whakawhiti tae noa ki te 20 kHz. Ko ngā āhuatanga mahi nei e pai ana mō ngā tono whakawhiti mana iti me ngā tino mahi taumata teitei. Ano hoki, ko te rahi paku me te hoahoa kotahi o te hua he painga mō te uru ki ngā pūnaha whanaketanga, me te penapena wāhi hoki.

Ko ngā painga matua o te ARTESYN BXB75-24S05FHL IGBT ko tōna hanga pakari, te ao mana nui, me te whakauru whānui o ngā momo. E hangaia ana hei tuku whakawhiti mana pono me te whai hua, hei whakapiki i ngā mahi me te oranga pūngao o ngā pūnaha kei roto i ngā mahi.

Mō ngā tauira ōrite, ko te kohinga hua ARTESYN kei roto hoki ngā atu tauira IGBT pērā i te BXB75-24S06FHL, BXB100-24S06FHL, me te BXK100-20S06FHL. Ko ēnei tauira he āhua rite ki te kaha whakahaere mana me ngā āhuatanga hoahoa, ā, ka taea e ngā kaihoahoa pūnaha te kimi i te huarahi tino tika e ai ki ngā hiahia motuhake o tā rātou kaupapa.

BXB75-24S05FHL Ngā āhuatanga hangarau matua

Ko ngā āhuatanga matua hangarau ko te Mōkihi IGBT e whakahāngai ana ki ngā paerewa ahumahi, he kaha ki te whakauru i ngā āhuatanga pērā i te āheinga whakawhiti tere me te iti o te ngongo pūngao, hei tuku i te mahi tika me te pono o te pūnaha.

BXB75-24S05FHL Rahi uta

He momo IGBT Modules, ā, ko te rahi me te whirihoranga o ngā pipi kei te paerewa me ngā paerewa ahumahi. Ko te rauemi he kore aratohu/iwi, he rite ki te RoHS mātāpono. Ko te rahi me te whirihoranga e paerewa ana kia rite ki ngā paerewa ahumahi, kia mau hoki te pāmahana tika me te kaha pūkōrero o te piepīrere.

BXB75-24S05FHL Taupānga

He mea hanga mō ngā tono whaihua teitei pērā i te huri i ngā pūnaha mana me te whakahaere motopaega, kia eke ai te whaihua me te kaha ki te whakahaere mana nui i ngā taputapu rārangi hōu me ngā taputapu ā-tāwhiri.

BXB75-24S05FHL Ngā waahanga whaihua

Ko te BXB75-24S05FHL he momo IGBT mōkihi whakarewa mātau, e kī ana mō tōna whaihua teitei me tōna mahinga pai. He whakarite mō te huri tere me te iti o te ngongo pūngao, he pai mo ngā tono ngākau nui. Kei roto hoki, kua whakamahia te hangarau semiconductor matatau hei whakapakari i te pono me te whakamahere o te pūnaha.

BXB75-24S05FHL Ngā āhuatanga kounga me te haumaru

Ko te taputapu nei e ū ana ki ngā paerewa RoHS tino pākaha, ā, he aratohu ki te kore kirihī me te tiaki taiao. Nāna i hanga hei whakarite i te haumarutanga me te pono o te whakahaere i ngā ahuatanga ahumahi noa iho, kia mau tonu te haumaru me te whaihua.

BXB75-24S05FHL Taurite

He pai mō ngā tono umanga maha e hiahiatia ana te whakawhiti mana teitei me te whakahaere tika, kia rite ki ngā hiahia o ngā pūnaha huri hihiri, motopaega me ētahi atu pūnaha whakahaere mana nui rawa atu.

BXB75-24S05FHL Kōnae PDF raraunga matua

Hei rapu mōhiohio taipitopito, whakamana hoki mō te tauira BXB75-24S05FHL, tūtohu kia tango i te pdf o te datasheet kei runga i tā mātou paetukutuku. Ū hoki ki te tango tika i tērā e whai pānga mō ngā paerewa me ngā tohutohu whakamahinga tika.

Tohonga kounga

Ko IC-Components he kaihoko haututohu tino māia mō ngā hua ARTESYN, tae atu hoki ki te tauira BXB75-24S05FHL. Ka tukuna mātou ki te kī katoa i ngā hua pono, tena koa tono mai i tā mātou paetukutuku hei whiwhi utu pai, ratonga whaihua me te tuku hua pono.

Nga arotake o mua

Waiho te korero
Kia ora, kaore ano koe kia uru atu, tena koa takiuru
Takiuru Kaiwhakamahi

Wareware Kupuhipa?

Kaore ano he putea? Rēhita Na

He tohutohu
Korerotia te ture
Ka huna to imeera
Whakaotia koa nga mara e hiahiatia ana (tohu me te *)
Kōraira
5.0

Akene Ka Hiahia Koe:


BXB75-24S05FHL

ARTESYN

IGBT Modules

I roto i te Stock: 5118

SUBMIT RFQ